KONST / Litografier / Färglitografi 9884244
nr 988 4244
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), 258/310, signerad, motivet: 38x45
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:46:57
200 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
19 okt
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg